Офіційий Апостиль Дніпро ⭐ Апостиль у нотаріуса в Дніпрі ⭐ Легалізація документів у Днепрі ⭐ Апостиль Нотариус

Апостиль та легалізація документів в Дніпрі

Замовити апостиль та
легалізацію документів в Дніпрі

Ми виконуємо переклади з більшості популярних мов світу.
Вартість уточнюйте у менеджерів.
Дякуємо!

Апостиль та консульська легалізація документів в Дніпрі.

Замовити легалізацію документів та апостиль в Дніпрі: професійна допомога в складній процедурі

Сучасний світ не має меж: люди все частіше подорожують в інші країни, їдуть навчатися або працювати за кордон, і це пов’язано з підготовкою різних пакетів документів. Щоб папери були визнані за кордоном і могли використовуватись належним чином, замовляють апостиль або проводять процедуру легалізації. Бюро перекладів Besttranslated прийде на допомогу в розв'язанні цих питань. Якщо ви вирішили замовити апостиль або консульську легалізацію, ознайомтеся з термінами надання послуги. Ми докладаємо зусиль, щоб ви отримали допомогу як можна скоріше!

Апостиль в Дніпрі: поняття і процес отримання

На перший погляд здається, що сьогодні оселитися в будь-якій точці земної кулі зовсім не складно. Але насправді для комфортного і легального існування в іншій державі важливо дотримуватися різних важливих правил, ігнорування яких може обернутися великими проблемами. Під час поїздок за кордон люди зустрічаються з бюрократичними перепонами. Навчання в закордонному ВУЗі, працевлаштування, отримання права на проживання і брак з іноземцем – довготривалі перспективи в іншій державі вимагають від фізичної особи підготовки різного роду документів. В багатьох випадках потрібно зробити апостиль. Без цієї процедури документи, видані в Україні, не будуть вважатися дійсними.

Апостиль (Дніпро) – правовий режим визнання юридичної чинності паперів, що повинні використовуватись за кордоном. Вказана процедура виникла як спрощена альтернатива консульської легалізації. Апостиль передбачає нанесення спеціального штампа на офіційний документ, чим підтверджується чинність проставлених на паперах штампів, підписів посадової особи, що їх видала. Згідно з нормами Гаазької конвенції, апостиль дійсний для всіх країн, що підписали дану угоду, і вважається чинним у кожній з цих держав.

Хто робить апостиль? В Україні повноваження на цю процедуру мають декілька інстанцій:

 • Міністерство освіти та науки України ставить апостиль на диплом, апостиль на атестат та інші документи, що стосуються сфери освіти.
 • Міністерство юстиції України уповноважене апостилювати свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, рішення суду, а також інші документи, видані в органах юстиції, судах, нотаріальних установах.
 • Міністерство іноземних справ проставляє апостиль на всіх інших категоріях документів (наприклад, довідці про несудимість, медичній довідці, паперах з пенсійного фонду).

В деяких випадках для підтвердження легітимності документів в іноземній державі потрібен подвійний апостиль. Це залежить від вимог, які встановлюють окремі країни. Перший апостиль проставляють на оригінал чи завірену копію, далі перекладають документ, на який проставлено апостиль, нотаріус посвідчує папери. Після цього на нотаріальний переклад ставлять другий штамп апостиль.

Консульська легалізація Дніпро: характерні відмінності процедури

Апостиль – це спрощена процедура засвідчення легітимності документів, що планують використовувати в правовій системі іншої держави. Існує деякий перелік країн, що не підписали Гаазьку конвенцію. Щоб ваші документи отримали юридичну силу в цих державах, вони повинні пройти процедуру консульської легалізації. На відміну від апостиля, ця процедура потребує більших зусиль. Крім того, легалізований документ дійсний лише в країни, консульство якої це підтвердило.

Основна ціль легалізації – встановлення законності підписів і печаток в документах відповідно до вимог країни-отримувача. Процедура проходить в декілька етапів. Відповідність даних спочатку підтверджують в Міністерстві юстиції, далі в Міністерстві закордонних справ і консульській службі відповідної країни.

Як зробити апостиль швидко і без особливих турбот?

Виїзд за кордон супроводжується значними клопотами. Довірте бюрократичні питання професіоналам! Співробітники Besttranslated візьмуть на себе всі труднощі, звернуться в відповідну установу і проставлять на ваших документах апостиль – вартість посередницької послуги вказана на сайті. Ми також виконаємо процедуру консульської легалізації у відповідних установах. Співпрацюючи з нами, ви економите свій час і сили. Ви уникнете необхідності:

 • вивчати тонкощі легалізації документів;
 • відвідувати державні установи й стояти в чергах;
 • збирати квитанції й сплачувати відповідні збори;
 • заповнювати й відправляти бланки в інстанції.

Бюро Besttranslated надає комплексні послуги. Спеціалісти не тільки проведуть легалізацію в чітко обумовлений термін, але й виконають нотаріальний переклад документів за необхідності. Ми слідкуємо за бездоганною репутацією. Співробітництво з нами є вигідним і зручним для клієнтів!

Зразки апостиляЯк зробити апостиль швидко, грамотно і зручно?

В сучасному світі люди часто використовують документи, видані в вітчизняних інстанціях, за кордоном. Наприклад, при влаштуванні на роботу чи продовженні навчання в іншій країні вам необхідно пред’явити диплом чи атестат. Як підвертати легальність цих документів? Для цього існує апостиль – в Дніпрі його можна зробити за допомогою Besttranslated. Розберемося детальніше, що це за процедура і як вона відбувається. Апостиль: що за «звір»?

До 1961 року для визнання документу за кордоном потрібно було проходити довготривалу процедуру консульської легалізації. Ситуація змінилася після підписання Гаазької конвенції. Ряд країн визнали, що для легітимізації документів достатньо зробити апостиль. Це спрощена міжнародна форма визнання паперів за межами держави. Апостиль дійсний лише на території країн, що підписали конвенцію. Коло цих держав постійно розширюється, тож все більше людей знайомиться з цим терміном. Що ж він означає?

Апостиль – спеціальна форма для заповнення відомостей. Вона має вигляд штампу, проставляється на документі чи окремому аркуші, що підшивається разом з бланком. Для чого використовують цей знак? Спеціальний штамп підтверджує автентичність підпису посадової особи, що видавала документ, а також законність печатки, якою він скріплений. В Україні процедуру апостилювання проводить ряд державних установ – і це залежить від типу документів.

 • Міністерство освіти й науки України уповноважене встановлювати апостиль на паперах, що мають відношення до галузі освіти (атестат, диплом і додаток до диплома).
 • Міністерство юстиції України виконує апостилювання документів, що видані в органах суду і юстиції, в нотаріальних установах (свідоцтво про народження, довіреність, довідка про смерть, свідоцтво про шлюб).
 • Міністерство закордонних справ встановлює апостиль на інші категорії документів (довідки про несудимість, з місця проживання, медичні довідки).

Будьте уважні: деякі країни для визнання чинності документів вимагають подвійний апостиль. В чому особливість процедури? Перший штамп проставляють на документ чи завірену копію. Після цього виконують переклад паперів з нотаріальним посвідченням і знову наносять апостилювання. Перед тим, як замовляти процедуру, обов’язково уточніть вимоги країни, куди буде подаватись документ.

Беремо ініціативу у свої руки: як зробити апостиль?

Апостилювання з’явилося як альтернатива консульській легалізації. Процедура проходить по спрощеній схемі й потребує менше часу. Ви можете взяти ініціативу у свої руки й самостійно виконати весь перелік процедур для оформлення апостилю. В цілому, етапи будуть такими:

 • Для початку треба зібрати необхідні документи, зареєструвати заяву в державній установі, що відповідає за апостилювання.
 • Уповноважений орган перевіряє, чи підлягають надані папери встановленню апостилю, або вказують на підстави для відмови.
 • Відповідальні особи контролюють відповідність підпису на документі, законність печатки або штампу.
 • Заявник отримує квитанцію і робить оплату за апостилювання.
 • Після пред’явлення розрахункового документа, державна установа виконує апостиль, реєструє в базі папери, на яких встановлена печатка.

На перший погляд, процедура виглядає досить просто. Так, варто попередньо ознайомитись з законодавчими нормами й мати запас часу для відвідування державних інстанцій. Та не завжди на це є час і бажання вдаватися в бюрократичні процедури. Пропонуємо скористатись зручним сервісом!

Допомога професіоналів: швидко, вигідно, просто!

Подорож за кордон пов’язана з великою кількістю турбот. В цьому випадку дуже зручно довірити оформлення документів посередникам. Вам не треба вивчати букви закону, стояти в чергах для подання заяви на апостиль і бігати в касу для внесення державного мита! Свою допомогу в легітимізації документів пропонує бюро перекладів Besttranslated! Звертаюсь до нас, ви отримуєте повний спектр послуг – апостилювання, переклад і нотаріальне посвідчення паперів. Переваги співробітництва з професіоналами:

Бюро має великий досвід в процедурі встановлення апостилю, що дозволяє швидко й ефективно виконувати замовлення.

Кажуть...

Залишити відгук:

Чи...

Телефонуйте / пишіть нам!

Виникли питання? Ми з задоволенням відповімо!

Телефон (клікабельно)

+38 099 400 68 35, +38 096 750 56 89

Чат / повідомлення (клікабельно)

Viber, WhatsApp, Telegram


e-mail

info@besttranslated.net

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Call Now Button