Офіційна довідка про несудимість терміново в Дніпрі ⭐ Отримати довідку про несудимість

Довідки про відсутність судимості

Отримати довідку про несудимість у Дніпрі

Так само ви можете замовити у нас апостиль
на довідку про несудимість та
переклад довідки
з нотаріальним посвідченням.

Доставляємо документи кур'єром
по Україні й в будь-яку країну світу.

ОФІЦІЙНА ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ СРОЧНО В ДНІПРІ

Довідка про несудимість в Дніпрі: усі послуги – в потрібні терміни

При підготовці пакету документів для виїзду за кордон, встановлення опіки та інших важливих справ громадянам України часто доводиться оформлювати довідку про несудимість. Необхідність у ній виникає і в українців, які з різних причин знаходяться за межами своєї країни. Якщо потрібен переклад довідки з нотаріальним засвідченням та апостиль, варто одразу звернутися до бюро, що надають ці послуги в комплексі. Де замовити довідку про несудимість в Дніпрі, щоб вона не викликала питань на подальших етапах, та чи можна це зробити швидко?

Коли необхідно отримати довідку про несудимість?

Цей юридичний документ служить основним підтвердженням того, що громадянин раніше не був судимий, не притягувався до будь-яких видів відповідальності та на момент отримання довідки також не має проблем із Законом. Довідка про несудимість може входити до пакета документів для:

 • здійснення всиновлення чи установлення опіки,
 • надання в певні установи іноземних держав,
 • оформлення громадянства другої країни,
 • дозволу на зброю,
 • отримання візи,
 • участі в тендері.

В залежності від мети, в довідці про несудимість законодавством передбачено надання різного обсягу інформації. Так, «скорочений» варіант містить дані про наявність (відсутність) судимості, а в «повному», крім загальних відомостей, надається інформація про притягнення до кримінальної відповідальності, наявність обмежень (якщо такі є), передбачених кримінально-процесуальним кодексом України.

Треба пам’ятати: якщо на час перевірки за спеціальною базою даних ЄІС МВС людина перебуває у розшуку, то це також може відбитися у документі (залежить від його різновиду). Довідки про несудимість надаються фізичним особам з 14-річного віку.

Чи можливо отримати довідку про несудимість терміново?

З 1 лютого 2017 року процедура отримання цього документа судимості значно спростилася. Де можна отримати довідку про несудимість? Зараз повноваження віддано територіальним сервісним центрам МВС та Департаменту інформатизації МВС. У першому випадку необхідно особисто звернутися до сервісного центру, надавши заяву та копію паспорта, у другому – замовити довідку на сайті hsc.gov.ua. На оформлення довідки про несудимість чинним законодавством відводиться до 30 календарних днів.

Запрошуємо в бюро Besttranslated, якщо:

 • у вас немає часу чекати на документ;
 • крім власне довідки, потрібні її переклад з нотаріальним засвідченням;
 • ви знаходитесь за межами України.

Оформлення термінової довідки про несудимість відбудеться протягом 2-3 днів, переклад з нотаріальним засвідченням та апостилем – в оговорений з вами час.

Як отримати довідку про несудимість без зайвих клопотів?

Звертаючись до бюро Besttranslated, можете бути впевнені у якості та своєчасності замовлених послуг. Якщо у вас є сумніви щодо необхідності тієї чи іншої юридичної процедури, наші менеджери детально розберуться в ситуації і чітко сформують послідовність дій. Жодних зайвих кроків – лише робота на результат!

Ваше замовлення злагоджено та професійно виконуватимуть:

 • менеджери з юридичною освітою,
 • дипломовані перекладачі,
 • нотаріус з великим досвідом роботи,
 • у разі необхідності – кур’єр.

Ваші документи будуть доставлені за вказаною адресою у попередньо оговорений час. Якщо ви знаходитесь за межами України, запропонуємо надійний та максимально швидкий спосіб доставлення.

Зв’яжіться з нами зручним способом: напишіть на електронну адресу або подзвоніть за вказаними номерами телефону. Ми є у Viber, WhatsApp, Telegram!

Зразки довідок про несудимість


 

Кажуть...

Залишити відгук:

Чи...

Телефонуйте / пишіть нам!

Виникли питання? Ми з задоволенням відповімо!

Телефон (клікабельно)

+38 099 400 68 35, +38 096 750 56 89

Чат / повідомлення (клікабельно)

Viber, WhatsApp, Telegram


e-mail

info@besttranslated.net

[rank_math_rich_snippet]
5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Call Now Button