Нотаріальний переклад документів

Вартість нотаріального перекладу документів

Ми виконуємо переклади з більшості популярних мов світу.
Вартість уточнюйте у менеджерів.
Дякуємо!

Переклад документів та текстів з нотаріальним посвідченням.

Нотаріальний переклад документів: своєчасна професійна допомога

Сучасний світ дуже мобільний. Компанії ведуть бізнес в різних країнах і взаємодіють з іноземними партнерами. Люди подорожують, вчаться, їдуть працювати або звертається за медичною допомогою в інші країни. Цілком очевидно, що сьогодні часто зустрічаються ситуації, коли фізичній або юридичній особі потрібно перекласти документи на іноземну мову.

Для належного використання таких паперів за кордоном вони мають бути не тільки вірно і точно перекладені, але й засвідчені нотаріусом. Бюро Besttranslated має великий досвід роботи, тому професійно виконає переклад документів в Дніпрі з нотаріальним засвідченням для різних потреб клієнтів. В коло наших послуг входять:

 • переклад документів, що посвідчують особу;
 • переклад диплома Дніпро;
 • переклад паперів, що підтверджують трудовий стаж;
 • переклад атестата в Дніпрі;
 • переклад статутних документів підприємств;
 • переклад контрактів, сертифікатів і угод.

Професійний переклад документів – це ваш перший крок до успіху. Іноземні установи мають суворі вимоги до наданих паперів, тому важливо замовити послугу у спеціалістів з доброю репутацією.

Нотаріальний переклад в Дніпро: «підводні камені»

Переклад документів з нотаріальним посвідченням має певну специфіку. Робота з паперами вимагає вільного володіння іноземною мовою, знання профільної термінології, вимог законодавства. Слова і поняття можуть мати декілька значень і різне трактування в залежності від контексту. Спеціаліст має врахувати всі нюанси при роботі з документом. Це дозволяє уникнути помилок і невірного трактування тексту.

Професійний переклад довідки в Дніпрі або іншого документа має повністю відповідати оригіналу за змістом і формою. Щоб викладені іноземною мовою папери набули чинності, їх завіряють нотаріально. Як відбувається процедура?

Нотаріальний переклад (Дніпро): тонкощі процедури засвідчення документів

Нотаріальний переклад відрізняється від інших видів перекладів саме тим, що викладений іноземною мовою текст потребує обов’язкового нотаріального засвідчення. Подібна практика застосовується з метою підтвердити якість виконаного перекладу і кваліфікацію перекладача.

Звертаючись в бюро перекладів, клієнти часто цікавляться, як проходить процедура. Оформлення нотаріального перекладу передбачає:

 • подання документу, викладеного іноземною мовою, в нотаріальну контору;
 • зшивання оригіналу і наданого перекладу в єдиний документ;
 • посвідчення нотаріусом автентичності підпису перекладача.

В такій ситуації первинний документ і його переклад надалі неможливо роз’єднати. В деяких випадках процедура проходить по іншому сценарію: нотаріус засвідчує одночасно переклад і фотокопію оригіналу, підшиваючи їх в єдиний документ. Вихідні папери залишаються на руках у клієнта. Менеджери бюро Besttranslated допоможуть вам вибрати саме ту послугу, яка необхідна в вашому випадку.

Нотаріус підтверджує юридичну правильність оформлення документів або запитів, слідкує за дотриманням нормативних норм.

Переклад документів (Дніпро): переваги замовлення в бюро Besttranslated

Замовляючи переклад документів у професіоналів, клієнт отримує декілька переваг. Співробітництво з кваліфікованими перекладачами дозволяє уникнути прикрих помилок і вільно використовувати папери в іноземній країні за потреби. Крім того, якісний переклад – це чудовий спосіб скласти позитивне враження в очах партнерів, коли мова йде про юридичних осіб.

Бюро перекладів Besttranslated пропонує послуги комплексної роботи с іноземним текстом. За результатами клієнт отримує готовий документ, засвідчений нотаріусом. За потреби ми готові виконати терміновий переклад документів на найбільш популярні мови світу! Можливість посвідчення перекладу в нотаріальній конторі говорить про високу якість послуг. Підпис перекладача гарантує юридичну відповідальність за вірність викладеного іноземною мовою документу. Ми пропонуємо вигідні умови для клієнтів:

 • розумні ціни на послуги;
 • короткий термін виконання послуг;
 • співробітництво з висококваліфікованими, дипломованими спеціалістами;
 • можливість перекладу складних документів.

Бездоганна репутація і сотні задоволених клієнтів – це найкраще підтвердження якості нашої роботи. Ласкаво просимо в Besttranslated!

Зразки перекладів

Нотариальное заверение перевода - bestt.com.ua

 

Кажуть...

Залишити відгук:

Кажуть...

Залишити відгук:

Чи...

Телефонуйте / пишіть нам!

Виникли питання? Ми з задоволенням відповімо!

Телефон (клікабельно)

+38 099 400 68 35, +38 096 750 56 89

Чат / повідомлення (клікабельно)

Viber, WhatsApp, Telegram


e-mail

info@besttranslated.net

[rank_math_rich_snippet]
Call Now Button