Нострифікація Дніпро ⭐ Визнання документів про освіту в Україні ⭐

Нострифікація та визнання документів

Вартість нострифікації документів про освіту в Україні

У зв'язку з постійно мінливими умовами
й вартістю мита, ціни уточнюйте у менеджерів.
Дякуємо!

Офіційне визнання дипломів й атестатів в Україні

Нострифікація документів: підтвердження вашого рівня освіти!

Сучасна людина має дуже широкі перспективи в трудовій діяльності. Отримавши гарну освіту в одній країні, ви можете використовувати свої професійні знання в будь-якій точці земної кулі. Чи не так? Насправді існують деякі бюрократичні обмеження, які слід подолати на шляху до успіху. Для визнання вашої освіти в іншій державі, вам необхідно пройти процедуру нострифікації документів. Що це означає?

Нострифікація в Дніпрі: в яких випадках замовляють послугу?

В Україні роботодавці дуже цінують спеціалістів, що отримали освіту за кордоном. На жаль влаштовуючись на роботу, такі особи натрапляють на труднощі, пов’язаними з визнанням іноземних освітніх документів. Необхідно пройти процес легалізації, щоб ваш іноземний диплом чи атестат про освіту набув чинності в межах нашої країни. Процедура отримання свідоцтва про визнання юридичної сили іноземного освітнього документа має назву нострифікація. Повноваження на виконання цієї складної операції покладено на департамент Міністерства освіти й науки. По закінченню процедури заявник отримує не український диплом, а свідоцтво, що визнає його юридичну силу.

В яких ситуаціях без нострифікації документів не обійтись? Практика показує, що маючи іноземний диплом чи атестат, ви не можете продовжити навчання в вітчизняних вищих навчальних закладах чи повноцінно використовувати здобуту освіту в професійних цілях. Якщо ви маєте іноземний освітній документ, не зволікайте з його нострифікацією! Перед вами відкриються вищі можливості.

Визнання документів в Україні – складна й тривала процедура

Процес нострифікації доволі складний і багатоетапний. Щоб підтвердити вашу кваліфікацію і визнати ваш освітній документ чинним, дійсним, знадобиться досить тривалий час. Процедура передбачає ряд стандартних дій, а саме:

  1. Збір передбачених законодавчими актами документів.
  2. Сплата державного мита.
  3. Подання заяви, документів і квитанцій про оплату в Міністерство освіти й науки.
  4. Виконання ряду додаткових вимог, про які вас надалі повідомлять в письмовому вигляді.

На перший погляд здається, що виконати весь перелік цих дій доволі просто. Та вже на першому етапі виникають труднощі. Перед тим, як подати документи про освіту, необхідно поставити апостиль і легалізувати їх. В деяких випадках закон вимагає подачі розширеного пакета – подачі документів про попередню освіту. В нотаріальній конторі заявник має завірити копії документів та їх переклад. Якщо в процедурі нострифікації бере участь український навчальний заклад, то потрібне відповідне клопотання від нього.

Успішно виконана процедура нострифікації буде свідчити про те, що власник диплому вивчив достатню кількість предметів (з достатньою кількістю академічних годин) і має відповідну кваліфікацію. В процесі порівнюються навчальна програма іноземної країни з навчальною програмою в Україні по нормах Міністерства освіти.

Нострифікація Дніпро: заручіться допомогою професіоналів!

Плануючи нострифікацію освітніх документів, вам знадобиться багато сил, щоб успішно виконати процедуру. Заявнику прийдеться провести довготривалу роботу по вивченню нормативів, підготовці паперів і провести чимало часу в державних органах влади. Заручившись допомогою бюро Besttranslated, визнання документів про освіту пройде швидко і зручно для вас. В чому переваги співпраці?

  • Наші співробітники володіють достатнім рівнем знань в питаннях нострифікації. Великий досвід роботи допомагає виконувати послугу успішно і своєчасно.
  • Бюро Besttranslated прикладає багато зусиль, щоб мінімізувати участь заявника в процесі. Ми беремо всі клопоти на себе і цінуємо ваш час!
  • Ми встановили демократичні ціни на послуги, щоб кожен охочий міг скористатися допомогою професіоналів.

В результаті тривалих перевірок і експертиз, заявник отримає свідоцтво, що підтверджує його навчальний ступінь, рівень, кваліфікацію і спеціальність. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в оперативному і вдалому результаті! Гарна репутація – це найкраще підтвердження якості нашої роботи.

Зразки нострифікованих документів

 
 

Кажуть...

Залишити відгук:

Чи...

Телефонуйте / пишіть нам!

Виникли питання? Ми з задоволенням відповімо!

Телефон (клікабельно)

+38 099 400 68 35, +38 096 750 56 89

Чат / повідомлення (клікабельно)

Viber, WhatsApp, Telegram


e-mail

info@besttranslated.net

[rank_math_rich_snippet]
5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Call Now Button