Написати відгук про бюро перекладів Besttranslated - Відгуки бюро перекладів Besttranslated

ВІДГУКИ BESTTRANSLATED

Average Rating: 5.0 stars (based on 10 ratings)

Приємно з вами працювати!

Приємно з вами працювати! Гарний зворотний зв’язок. Ми Вам дуже вдячні за професійний переклад нашого меню. Буду рекомендувати вас своїм друзям і знайомим

Оксана Кравченко
Мережа ресторанів The Loft, Дніпро
Оценка:

Почав користуватися послугами цієї компанії коли …

Почав користуватися послугами цієї компанії коли ще працював у Хілтон Київ. Переводили і запевняли різну документацію. Все було зроблено професійно. Зараз ми продовжуємо нашу співпрацю віддалено. Рекомендую!

Константин Йончев
Атене Палас Хилтон, Бухарест
Оценка:

Користуємося послугами бюро перекладів досить давно …

Користуємося послугами бюро перекладів досить давно. Дуже задоволені якістю. Замовлення виконуються швидко, оперативно і професійно. Бажаємо всіляких успіхів і процвітання!

Алексей Сафонов
Укрпочта, Днепр
Оценка:

Давно співпрацюю з цим бюро …

Давно співпрацюю з цим бюро. Перекладала і на німецький, і на французький, ніяких проблем! Завжди питають як пишеться ім’я / прізвище в закордонному паспорті і взагалі дуже ввічливі і попереджувальні дівчинки!

Анна Джевадова
Веб-дизайнер, Киев
Оценка:

Переклади виконуються якісно і вчасно …

Переклади виконуються якісно і вчасно, співпрацюємо 8 років, послугами задоволені. Всі вчасно і акуратно. сміливо рекомендую

Денис Буйновский
ПСТ-Автоматик, Днепр
Оценка:

Звернувся з проханням про переведення тексту …

Звернувся з проханням про переведення тексту, з німецької мови. Зробили все швидко, ввічливо і коректно. Спасибі. Рекомендую.

Александр Пелин
предприниматель, г. Днепр
Оценка:

Працюємо з компанією Besttranslated протягом п’яти років …

Працюємо з компанією Besttranslated протягом п’яти років. За цей час жодного разу не підводили нас з оформленням документів або перекладами. Часто надають допомогу, якщо відбуваються накладки на рівні митниці. Представники компанії з якими доводилося працювати досить лояльні і доброзичливі. За що їм спасибі.

Кирил Бровко
региональный директор “Шинная Компания”, Днепр
Оценка:

Швидко і без помилок!

Переклади документації з імпорту виробляємо тільки тут. Роботою перекладачів задоволені. Всі переклади виконуються швидко, якісно і недорого. Дякую Вам за співпрацю!

Антон Яковлев
Фабрика упаковки Boxmaster, Днепр
Оценка:

Работой бюро переводов реально доволен!

“Работой бюро переводов реально доволен т.к. всё выполняется оперативно, качественно, недорого и даже «душевно». Ни разу не подвели со сроками. Это самое надежное бюро переводов в Днепре!”

Андрей Буланый
ABC Design
Оценка:

Это лучшее бюро переводов в Днепре.

“Это лучшее бюро переводов в Днепре. Огромное спасибо за перевод и за то, что сделали его в тот же день, как и обещали! Очень приятно работать с людьми, которые держат свое слово…”

Александра Гирич
Налоговая
Оценка:
Call Now Button