Як вивезти тварину на постійне місце проживання в іншу країну? - Besttranslated
Як вивезти тварину на постійне місце проживання в іншу країну?
15 Жовтня, 2020

Бюро перекладів
Besttranslated: конфіденційність
перекладів – це важливо!

Бюро перекладів Besttranslated: ми розуміємо, що конфіденційність перекладів – це важливо!

«Хто володіє інформацією, той володіє світом» – зараз цей афоризм актуальний як ніколи. Звертаючись за послугами перекладу, клієнти часто просять (а іноді висувають суворі вимоги), щоб їх персональні дані й документи зберігали конфіденційність. Бюро перекладів Besttranslated чудово розуміє роль захисту інформації у сучасному житті, при співпраці у сфері бізнесу і завжди дотримується цього правила.

Переклад на англійську, німецьку, французьку: чому слід пам’ятати про конфіденційність?

В сучасному світі багато говорять про захист інформації і персональних даних. Щоб було легше відстоювати свої права на цьому поприщі, в Україні давно прийнята низка законів. Це стосується і конфіденційності перекладів. Велика кількість документів, що потрапляють до рук перекладачів, містять цінні відомості. Юридичні особи нерідко довіряють агентству фінансову документацію, а фізичні особи подають персональні документи (паспорти, медичні довідки, дипломи) для перекладу. Звісно, така інформація має бути закритою для сторонніх осіб.

Наприклад, медичний переклад в Дніпрі – це нерідко робота з даними про нові препарати, формули, дослідження. В бізнесі вже давно існує таке поняття, як комерційна таємниця – певна інформація або знання, що дають компанії прибуток, розвиток або інші вигоди. Розголошення подібної важливої інформації може вплинути на рейтинг компанії на ринку або призвести до фінансових втрат. Тому одне з базових правил в діяльності бюро перекладу – дотримання суворої конфіденційності. Дбати про захист даних слід на кожному етапі співробітництва:

  • під час проведення переговорів з клієнтами;
  • при роботі з матеріалами;
  • при видачі замовлення.

Ми гарантуємо нерозповсюдження інформації, що міститься в документах, а також будь-яких відомостей про клієнтів, їх діяльність чи особисті дані.

Агентство перекладів в Дніпрі: заходи щодо захисту інформації

Сучасний світ розвивається швидкими темпами. Люди не мають перешкод, щоб відвідувати інші країни, влаштовуватись на роботу в іноземні компанії, вільно вибирати місце для проживання. Також не має кордонів для розвитку бізнесу. Підприємства відкривають філіали по всьому світу, шукають нові ринки збуту продукції й постачальників, часто співпрацюють з іноземними партнерами. Спектр перекладацьких послуг став досить широким. Витік інформації неможливий!

Яка наша стратегія? Коли в роботу приймається медичний, нотаріальній чи технічний переклад Дніпро, бюро Besttranslated виконує ряд заходів для забезпечення конфіденційності даних:

  • Юридично підтверджує факт конфіденційності – за домовленістю сторін. Що написано на папері, то краще запам’ятовується і виконується сторонами! При наданні послуг перекладу укладається договір, де вказано права й обов’язки сторін. Серед ряду інших вимог угоди зверніть увагу на розділ про конфіденційність.
  • Перелік обмежень для персоналу щодо роботи з документами. Доступ до важливих даних і інформації про клієнтів обмежений: лише безпосередні виконавці працюють з документами. Вони ж несуть повну відповідальність за їх конфіденційність.
  • • Організація безпечної доставки. Для клієнтів зручно надсилати документи для перекладу в електронному вигляді, адже це швидко і комфортно. Пароль до електронної скриньки мають декілька відповідальних осіб. Якщо ж ваші папери мають певну важливу інформацію, скористайтеся сучасними «поштовими голубами» – кур’єрами або відвідайте офіс особисто.

Завдяки цій стратегії наше бюро перекладів в Дніпрі має велику кількість постійних клієнтів. Деякі з них дали дозвіл на розміщення відгуків на сайті компанії. Так, ця інформація також вказана лише за згодою!

Терміновий переклад документів: швидко, але не менш надійно!

Бюро Besttranslated всю інформацію, передану клієнтами, використовує виключно в процесі нашої роботи й ніяк інакше. Нотаріальний переклад документів або інші види перекладацьких послуг виконують співробітники, з якими ми співпрацюємо тривалий термін. Надійність і професійність персоналу – це те, що ми можемо гарантувати клієнтам. Обов’язково пам’ятаємо про безпеку навіть при виконанні термінових замовлень:

  • Відповідально зберігаємо отримані документи.
  • Маємо закриту від сторонніх осіб електронну базу клієнтів.
  • Повертаємо всі матеріали для перекладу після виконання замовлення.
  • Знищуємо чернетки й інші відомості щодо перекладу.

Бюро перекладів Besttranslated стоїть на захисті вашої конфіденційності.

Call Now Button