Як вивезти тварину на постійне місце проживання в іншу країну? – Besttranslated
Бюро перекладів Besttranslated: конфіденційність перекладів – це важливо!
Бюро перекладів Besttranslated: конфіденційність перекладів – це важливо!
9 Жовтня, 2020
Вступ до іноземних навчальних закладів: як правильно оформити документи?
Вступ до іноземних навчальних закладів: як правильно оформити документи?
22 Жовтня, 2020
Як вивезти тварину на постійне місце проживання в іншу країну? - Besttranslated

Як вивезти тварину на постійне місце проживання в іншу країну?

Як вивезти тварину на постійне місце проживання в іншу країну?

Плануєте їхати на постійне місце проживання в іншу країну з домашнім улюбленцем? Тоді наберіться терпіння і додатково підготуйте документи на вашого чотириногого друга іноземною мовою. Нюансів вистачає – їх треба знати. Наше бюро готове взяти на себе переклад документів Дніпро встановленого зразка та допомогти з іншими питаннями, пов’язаними з переїздом.

Вуса, лапи, хвіст…або Підготовка до подорожі з твариною

Виїжджаючи на постійне чи тимчасове проживання за кордон, власники домашніх тварин не готові розлучатись зі своїми улюбленцями, які є повноцінними членами родини. Недарма в народі існує цікавий вислів: «Той, хто думає, що щастя не купиш за гроші, ніколи не купував собі хвостатого друга». І якщо ви твердо вирішили не розлучатися зі своїм улюбленцем, слід ретельно підготувати тваринку до подорожі.

Кожна держава має особливості по ввезенню домашніх тварин. Одні країни дозволяють перевозити їх лише з певного віку, інші – вимагають дотримання карантину по приїзду. Якщо ви не знайшли чіткої інформації на спеціалізованих інтернет-ресурсах, бюро перекладів Besttranslated рекомендує отримати детальні консультації в консульстві чи міністерстві.

Загалом процедура ввезення тварини на постійне місце проживання виглядає однаково. Власнику потрібно виконати кілька непростих дій:

  • перевірити стан здоров’я домашнього улюбленця;
  • оформити пакет паперів іноземною мовою;
  • придбати додаткові квитки для транспортування хвостатого друга.

Збираєтесь подорожувати на поїзді чи на літаку? Коли купуєте квитки, обов’язково попередьте перевізника! Авіакомпанії самостійно встановлюють правила транспортування тварин. В залежності від ваги й розмірів вашого чотириногого друга, вам запропонують місце в салоні або в багажному відсіку. Що стосується подорожей залізничним транспортом, також заздалегідь дізнайтеся, де можна їхати вашому улюбленцю. Невеликі тваринки, як правило, можуть супроводжувати господаря в вагоні. Якщо ваш «друг» перевищує допустимі розміри, то вам необхідно викупити купе для спільної подорожі або забронювати місце в багажному вагоні. І головне – придбайте заздалегідь контейнер для перевезення з волого захисним дном. Тоді ви не будете мати проблем в дорозі!

Переклад документі в Дніпрі, а що ще потрібно для вивезення тварини?

Бюрократичні процедури при перетині кордону додають чимало турбот власнику тварини. Але навіть маленька помилка в цьому питанні недопустима, інакше ваш улюблений «хвіст» залишиться вдома. Шлях за кордон передбачає:

  • оформлення ветеринарного паспорта;
  • чіпування тварини;
  • щеплення і санітарну обробку чотириногого друга;
  • отримання ветеринарного свідоцтва;
  • взяти дозвіл на вивезення (для породистих тварин).

Зробити щеплення від сказу, вживити мікрочип і оформити ветеринарний паспорт не складає проблеми. Всі ці процедури можна зробити в приватних або державних ветеринарних клініках. Далі проводиться лабораторне дослідження антитіл на сказ і видається ветеринарний сертифікат. Варто знати, що всі відомості й документи мають бути перекладені на іноземну мову. Адже саме на основі цих даних інспектори ветеринарної служби в аеропорті чи на кордоні видають міжнародний сертифікат. Без цього важливого документа ваша подорож з твариною буде неможливою! Тому завчасно оформить папери й замовте послуги перекладача.

Терміновий переклад документів: коли рахунок іде на хвилини!

Наше життя непередбачуване. Звісно, в ідеалі треба заздалегідь готуватись до подорожі з твариною і збирати необхідні документи. Але перед виїздом за кордон нерідко виникають екстрені ситуації, і вся увага приділяється їх вирішенню. Оформлення паперів на вивіз домашнього улюбленця відбувається в останній момент, коли рахунок іде на години. В подібних випадках доречно замовити терміновий переклад документів. Наші спеціалісти прекрасно володіють іноземними мовами, тому здатні виконати навіть складні замовлення дуже швидко! Бюро перекладів в Дніпрі пропонує клієнтам:

Позитивні відгуки на сайті підтверджують нашу гарну репутацію і шанобливе відношення до клієнтів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Call Now Button