Вступ до іноземних навчальних закладів: як правильно оформити документи?
Як вивезти тварину на постійне місце проживання в іншу країну? - Besttranslated
Як вивезти тварину на постійне місце проживання в іншу країну?
15 Жовтня, 2020
Шлюб з іноземцем в Україні: нюанси, документи - bestt.com.ua
Шлюб з іноземцем в Україні: нюанси, документи
29 Жовтня, 2020
Вступ до іноземних навчальних закладів: як правильно оформити документи?

Вступ до іноземних навчальних закладів:
як правильно оформити документи?

Вступ до іноземних навчальних закладів: як правильно оформити документи?

Сучасні абітурієнти все частіше вибирають для вступу не вітчизняні, а іноземні навчальні заклади. Одні вважають, що освіта за кордоном більш якісна, а інші – планують отримати іноземний диплом, щоб мати гарні перспективи для роботи в обраній державі. Незалежно від обставин, першочергове завдання для абітурієнта – ознайомитись з переліком необхідних документів і правильно їх оформити. То ж що ви маєте знати, плануючи вступ до іноземного закладу освіти? Чи потрібен вам переклад документів (Дніпро)?

Попередня підготовка до вступу: чи тернистий цей шлях?

Попередня підготовка до вступу в іноземний навчальний заклад досить тривала. Відомий вислів «Освіта – це скарб, а праця – ключ до нього» точно відтворює ситуацію, що виникає перед абітурієнтом. Вступнику необхідно засукати рукава і добре попрацювати, щоб вступити до ВНЗ й отримати диплом. Якщо ваш рівень володіння іноземною мовою незадовільний, не відкладайте на безвік відвідини спеціалізованих курсів. При вступі в університет за кордоном обов’язково складають тест на знання мови.

І скоріше визначайтесь з університетом! Перелік паперів, при загальній схожості, в різних закладах освіти може мати суттєві відмінності. Не гайте часу – ознайомтеся з вимогами! Пам’ятайте: вам необхідно зібрати документи, а потім звернутися до бюро перекладів (Дніпро). Документи оформлюються мовою тієї країни, куди ви збираєтесь на навчання.

Бакалавр чи магістр: відмінності в переліку документів

Більшість вступників думають, що оформити документи до іноземного навчального закладу не менш складно, ніж полетіти в космос…. Насправді якщо добре спланувати час і мати точну інформацію, який пакет паперів необхідний, успіх гарантовано! Хочемо попередити: списки документів для вступу на бакалавра або в магістратуру дещо відрізняються. Нумо розберімось, що ж вимагають від абітурієнта?

  • Атестат про середню освіту чи диплом бакалавру. Документи разом з додатками перекладають на іноземну мову, завіряють у нотаріуса і ставлять апостиль – у Дніпрі цим займається бюро Besttranslated. Навчання в деяких країнах потребує легалізації документів про освіту. Це більш складна і тривала процедура.
  • Мотиваційне есе. Досить незвична вимога для вітчизняних університетів, але обов’язкова для іноземних. Абітурієнт складає спеціальний лист, де вказує, чому він зацікавлений в отриманні місця саме в цьому навчальному закладі й аргументує вибір навчальної програми.
  • Рекомендаційні листи від викладачів. Вступник має отримати характеристику з попереднього місця навчання.
  • Резюме чи CV. Для вступу на бакалавра заповнюється автобіографія, тоді як для магістратури вимагають написати CV. В центрі уваги – академічні успіхи, результати досліджень або участі в наукових проєктах.
  • Сертифікат проходження тестів, що підтверджують знання іноземної мови. Тестування, як правило, відбувається по системі TOEFL й IELTS.
  • Заявка чи аплікаційна форма. Заявіть про своє бажання навчатись! Звантажить й заповніть бланк ВНЗ, в якому ви збираєтесь отримувати освіту.
  • Портфоліо, медична довідка, визначення рівня знань за міжнародними стандартами GRE, GMAT – специфічні умови, які також досить часто вимагають від абітурієнта.

Точний і якісний переклад – обов’язкова умова для вступу в іноземний навчальний заклад. Ми рекомендуємо заручитись підтримкою спеціалістів, адже неточності чи помилки здатні зіпсувати ваш імідж та створити проблеми під час вступу.

Бюро перекладів Besttranslated: ваші документи – в надійних руках!

Співробітництво з бюро перекладів Besttranslated зручне і вигідне для клієнта. Ми цінуємо ваш час і допоможемо у вирішенні широкого кола питань. Ви можете не тільки замовити послуги перекладача, а й довірити нам нотаріальне посвідчення документів, встановлення апостилю і консульську легалізацію паперів. Наші спеціалісти чудово володіють профільною мовою, тож ваш переклад буде зроблено швидко і якісно. Не турбуйтеся, якщо у вас обмежений проміжок часу для замовлення послуги. Бюро має ресурси, щоб виконати терміновий переклад документів. Вас очікують демократичні ціни на послуги та суворе дотримання термінів видачі замовлень. Ми використовуємо великий досвід, набутий роками, щоб зробити ваш вступ до іноземного навчального закладу успішним.

БАЖАЄМО ВСІМ УДАЧІ!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Call Now Button